Prodavač/ka - maso-uzeniny Miroslav

Plat:
25000 - 29000 Kč
Město:
Miroslav
Okres:
Znojmo
Počet míst:
2

Popis pozice

AKT-22042024-DAT-exp.21.6.2024

Zaučení může probíhat v Mor.Krumlově nebo Pohořelicích

Druhá kontaktní osoba:

- Jitka Burešová, tel. 607 069 395

Požadavky:

- zdravotní způsobilost, zkušenosti s pultovým prodejem čerstvých potravin, praxe v prodeji masa nebo na teplém pultu výhodou

- profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita

Pracovní doba:

- PO-SO ranní směna 5:00-12:30; odpolední 12:30-20:30, neděle volné

- zaučení v prodejnách v Pohořelicích a Mor.Krumlově - náhrada jízdného

Zaměstnanecké výhody:

- jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem - mimořádné odměny 2x v roce 7.000 Kč (za příslušné pololetí)

Informace:

- mailem - NUTNO ZASLAT PROFESNÍ ŽIVOTOPIS

- telefonicky 7:00-16:30 hod.>

Název společnosti:
MAKOVEC a.s.
Telefon:
777 713 739
Odpovědná osoba:
Vladimír Stančík
Reference:
67028792