Štítkovač/ka do skladu Valašské Meziříčí

Plat:
24000 Kč
Město:
Valašské Meziříčí
Okres:
Vsetín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Pracoviště: Průmyslová zóna Lešná.

NÁPLŇ PRÁCE:

" Manipulace se skladovými položkami v rámci skladu/výrobních prostor

" Kontrola dodržování skladových podmínek

" Kontrola balení a výrobních štítků

" Příprava expedičních štítků a polepení zboží k expedici

" Kontrolní skenování štítků

" Páskování a strečování zboží určeného k expedici

POŽADUJEME:

" Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě automotive výhodou

" Znalost systému SAP výhodou

" Oprávnění na řízení VZV výhodou

" Důslednost, pečlivost, systematické myšlení

" Přesnost a pozornost při práci

" Jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace

" Ochota pracovat ve směnném provozu

NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v Po - Pá mezi 8 - 14 hod nebo e-mailem na adresu kgrygarova@cieautomotive.com.

ov. 23.4.

Název společnosti:
CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Telefon:
771 260 603
Odpovědná osoba:
Kamila Grygarová
Reference:
67022159