Operátoři montážní linky Valašské Meziříčí

Plat:
24500 Kč
Město:
Valašské Meziříčí
Okres:
Vsetín
Počet míst:
5
Hodin týdně:
38

Popis pozice

OPERÁTOŘI MONTÁŽNÍ LINKY

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: praxe ve výrobním závodě automotive výhodou, důslednost, pečlivost, spolehlivost, přesnost a pozornost při práci, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace,

manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu.

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha montážní linky, manuální kompletace sestav a podsestav, práce dle pracovních instrukcí, kontrola vyrobených dílů

NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie po roce trvání PP, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na kgrygarova@cieautomotive.cz

ov. 23.4.

Název společnosti:
CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Telefon:
771 260 603
Odpovědná osoba:
Kamila Grygarová
Reference:
67001801