Tvorba nábytku - designér/konstruktér/přípravář Strakonice

Plat:
25000 - 35000 Kč
Město:
Strakonice
Okres:
Strakonice
Počet míst:
1

Popis pozice

Pozice: Tvorba nábytku -designér/konstruktér/přípravář

Požadavky:

- středoškolské vzdělání v oboru

- základní znalost programu AutoCad/TurboCad apod.

- odborná praxe výhodou

- spolehlivost, komunikativnost samostatnost

Pracovní náplň:

- navrhování interiérů ve spolupráci se zákazníkem/architektem

- komunikace se zákazníkem

- cenové kalkulace

- příprava zakázky pro výrobu

Nabízíme:

- zajímavou, samostatnou a pestrou práci

- dlouhodobý pracovní poměr

- odpovídající finanční ohodnocení

Mzda: 25.000,- - 35.000,-Kč

KONTAKT: Jiří Kotoun, tel.: 607 659 370, e-mail: kotoun@drevointer.cz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - grafické programy, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
DŘEVOINTER Strakonice, s.r.o.
Telefon:
607 659 370
Odpovědná osoba:
Jiří Kotoun
Reference:
67013654