Učitel/ka 2. stupeň ZŠ Sedlec-Prčice

Plat:
34600 - 43000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Sedlec-Prčice
Okres:
Příbram
Počet míst:
1

Popis pozice

Pozice: Učitel/ka 2. stupeň ZŠ

Kontakt: Ratajová Petra Ing., tel.: 731 615 639, e-mail: zssedlecprcice@centrum.cz

první kontakt e-mailem nebo telefonicky denně od 7:40 hod.,mezi 12:00 - 13:00 hod.

Požadavky:

upřednostňujeme aprobaci Čj, Nj

Zaměstnanecké výhody:

zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní spoření

Nástup od 26.8.2024. Mzda: 34 600,- až 43 000,- Kč

Místo výkonu práce: Základní škola a Mateřská škola, Sedlec-Prčice, Školní č.p. 160,

Sedlec

Název společnosti:
Základní škola a Mateřská škola, Sedlec-Prčice
Telefon:
731 615 639
Odpovědná osoba:
Petra Ratajová
Reference:
67048782