Projektant elektro Chrudim

Plat:
38000 - 50000 Kč
Město:
Chrudim
Okres:
Chrudim
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Místo výkonu práce: Chrudim

POŽADAVKY:

SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru

osvědčení dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 7 (nebo dle původní vyhlášky 50/1978 Sb. §10)

orientace v projektové dokumentaci

zkušenosti s projektováním v oblasti elektro

znalost programu ProfiCAD, AutoCAD výhodou

řidičský průkaz skupiny B

autorizace v oboru výhodou

spolehlivost

samostatnost

proaktivní přístup k řešení problémů

technické myšlení, schopnost spolupráce v týmu

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5. týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenky, ostatní příspěvky atd.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Název společnosti:
Vodárenská společnost Chrudim, a.s.
Telefon:
469 669 993
Odpovědná osoba:
Ilona Stejskalová
Reference:
67048927