Specialista prevence NLZ Cheb

Plat:
21710 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Cheb
Okres:
Cheb
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 písm. z. č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů.

Specialista prevence NLZ

Pracoviště: Oddělení zprostředkování Odboru Kontaktní pracoviště Cheb, Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Karlových Varech

Místo výkonu: Cheb

ID místa: 11003436.

Kvalifikační a další požadavky:

- uchazeč je státním občanem České republiky, občanem jiného členského státu Evropské unie nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru

- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou

- výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Word a MS Excel

- výborné komunikační dovednosti

- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost

- profesionální vystupování, psychická odolnost

- znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou.

Pracovní podmínky:

- platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. platové třídě

- státnímu zaměstnanci přísluší platový tarif od 21.710,- Kč do 31.820,- Kč

- k platovému tarifu náleží zvláštní příplatek podle § 6 nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců; výše příplatku činí měsíčně ve skupině II. 2.300,- Kč

- po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku

- pružná pracovní doba – plný úvazek (40 hodin týdně)

- předpokládaný nástup od 1. června 2024.

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu dočasné nepřítomnosti státního zaměstnance (rodičovská dovolená do 7/2025) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění).

Zaměstnanecké výhody:

- 5 týdnů dovolené

- 5 dní indispozičního volna (sick days)

- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí

- stravenkový paušál v hodnotě 65 Kč

- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb

- odměny k životním a pracovním výročím.

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 10. května 2024 na e-mailovou adresu alexandr.polakovic@uradprace.cz.

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Bližší informace (především náplň práce, úplné znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo) naleznete na stránkách: https://www.uradprace.cz/web/cz/-/specialista-prevence-nlz-kop-cheb-10-05-2024 .

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Název společnosti:
Úřad práce České republiky
Telefon:
950117319
Odpovědná osoba:
Alexandr Polakovič
Reference:
67049175