Pracovníc ostrahy–strážní pouze OZP, OZZ Stonava

Plat:
120 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Stonava
Okres:
Karviná
Počet míst:
1
Hodin týdně:
24

Popis pozice

Co Vám nabízíme:

-pracovní místa na pozici pracovník ostrahy - strážný/á,

-pracovní místa vyhrazená pro osoby pobírající invalidní důchod (OZP) a osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ),

-smlouvu na HPP,

-mzda 120 Kč/hod,

-zkrácený úvazek,

-denní nebo noční směny,

-práce pouze v sobotu a neděli na 12h směny,

-místa výkonu práce: Stonava,

-nástup ihned nebo dohodou.

Co od Vás požadujeme:

-čistý trestní rejstřík,

-aktivní přístup a pečlivost,

-chuť pracovat,

-certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou (je možné ho absolvovat po nástupu).

KONTAKT: zasílat životopisy na e-mail, telefonicky po–pá od 8:00–16:00 hod., osobně po předchozí telefonické domluvě, nechodit na pracoviště!

Název společnosti:
FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o.
Telefon:
+420 702 259 822
Odpovědná osoba:
Figurová
Reference:
67048972