Strojník obalovny Zádveřice-Raková

Plat:
190 Kč
Město:
Zádveřice-Raková
Okres:
Zlín
Počet míst:
1

Popis pozice

Obor - strojní zámečník, opravář zemědělských strojů, strojník, mechanik

Náplň - výroba asfaltových směsí v řídícím centru - velín obalovny, údržbové práce, opravy strojních zařízení

Požadavky -ŘP sk. B, technická zručnost, základní znalost PC

Výhoda - svářečský průkaz, strojnický průkaz na kolové nakladače

Zaměstnanecké výhody:

5 týdnů dovolené (týden dovolené navíc), stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Tel. kontakt zaměstnavatele možný PO-PÁ 8:00-14:00

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
SILASFALT s.r.o.
Telefon:
724 044 902
Odpovědná osoba:
Bc. Jana Hesková
Reference:
67049190