Roznos letáků - poloviční úvazek Otrokovice

Plat:
9450 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Otrokovice
Okres:
Zlín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Přijmeme pracovníka na roznos letáků, poloviční úvazek 4 hodiny denně, pracovní místo je vyhrazeno pro osobu se zdravotním postižením.

Místo výkonu práce: Otrokovice a okolní obce.

Co u nás budete dělat: roznos letáků úklidové společnosti, jedná se o malé letáky, neskládají se.

Požadavky: pracovitost, spolehlivost, samostatnost.

Co nabízíme: práce na pracovní smlouvu s možností prodloužení, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda.

Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt.

Telefonický kontakt od pondělí do pátku v čase 8:00 - 13:00.

Název společnosti:
ŠEDOVÁ clean service - Hradišťsko, z.ú.
Telefon:
702007073
Odpovědná osoba:
Kateřina Ostrezy
Reference:
67049017