Pracovník/pracovnice do nízkoprahu pro děti a mládež Erko Jihlava

Plat:
155 - 155 Kč
Město:
Jihlava
Okres:
Jihlava
Počet míst:
1
Hodin týdně:
4

Popis pozice

Co bys měl/a o této službě vědět?

Služba pomáhá dětem a mladým lidem, kteří zažívají ve svém životě něco, s čím si nedokážou nebo neumí pomoc sami. Např. mají vztahové problémy, problémy ve škole, zaměstnání či experimentují s návykovými látkami.

Co bys měl/a na starosti?

- plánoval/a a vypomáhal/a při organizaci volnočasových, preventivních a vzdělávacích aktivit

- spolupodílel/a se na řešení aktuálních témat dětí a mládeže (škola, vrstevníci, rodina, zákony)

- účastnil/a se na týmových poradách

Co od Tebe očekáváme?

- schopnost přirozeně navazovat kontakt s dětmi

- ochotu přicházet s novými nápady

- smysl pro týmovou práci

- potřebné vzdělání - sociální pracovník/ce: min. VOŠ v sociální oblasti,

- pracovník/ce v sociálních službách – SŠ v sociální práci, příp. kurz pracovníka v sociálních službách nebo ochotu absolvovat tento kurz

- ochotu vypomáhat v odpoledních hodinách

- výhodou praxe s dětmi a mládeží

Co by Tě ještě mohlo zajímat?

- nabízíme Ti smysluplnou a obohacující práci s dětmi a mládeží

- najdeš u nás vzájemný respekt, podporu při práci

- různorodost práce

- místo výkonu Jihlava

- nástup dle dohody

V případě zájmu zašli svůj životopis. Děkujeme.

Název společnosti:
Diecézní charita Brno
Odpovědná osoba:
Vladislava Růžičková
Reference:
67047940