*Sezónní práce v zemědělství – Obsluha a řízení stroje na úpravu osiva - Sněžné Sněžné

Plat:
55000 - 60000 Kč
Město:
Sněžné
Okres:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
3
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Jsme rodinná firma pracující v oblasti zemědělství, hledáme kolegy na letní sezónu.

Pracovní nabídka je rozmanitá, budete nákladním automobilem navštěvovat zemědělské podniky a obsluhovat mobilní linku na výrobu osiva.

Nabízíme práci na brigádu, dohodu. Po zaučení možnost zaměstnání na HPP. Hledáme také brigádníky na období léta.

Pozice je vhodná i pro lidi z jiného oboru nebo absolventy. Vše Vás rádi naučíme.

Požadujeme:

• Samostatnost, spolehlivost, schopnost učit se

• Fyzickou a technickou zdatnost

• Řidičské oprávnění sk. C

Zaměstnanecké výhody:

• Zajímavé finanční ohodnocení, 60 000 Kč/měsíc

• Benefity od zaměstnavatele

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (kdykoliv);

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Název společnosti:
Mobilní Moření Osiva s.r.o.
Telefon:
774 273 240
Odpovědná osoba:
Filip Tylš
Reference:
67049193