Pomocní dělníci ve výrobě - OZP Kroměříž

Plat:
9750 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Kroměříž
Okres:
Kroměříž
Počet míst:
2
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Kroměříž

- Náplň práce: jednoduchá kompletační práce - kompletace obalů z kartonu, lepení tavnou pistolí, kompletace výrobků pro automobilový a jiný průmysl, přeprava zboží v rámci Zlínského kraje

- Požadavky: firma na pozici zaučí

- zkrácený prac. úvazek 4 hod./den, doba určitá 1 rok s možností prodloužení

- Benefity: prémie dle výkonnosti

- Kontakt telefonicky paní Rašková, tel. 777 721 284.

Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s.
Telefon:
777 721 284
Odpovědná osoba:
Lenka Rašková
Reference:
67047768