Dělník, montážník / dělnice, montážnice Jaroměř

Plat:
25000 - 50000 Kč
Město:
Jaroměř
Okres:
Náchod
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.

Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventy.

Náplň práce: výroba pásů, řemenů a hnací techniky na zakázku, případně montáž u zákazníka.

Požadavky: aktivní a samostatný přístup; ochota se učit novým věcem; manuální zručnost; technické myšlení.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní rodinné české firmy (32 let na trhu), zaškolení, přátelský kolektiv, dobré zacházení, firemní akce a benefity, stravenkový paušál, příspěvky.

Kontakt - paní Navrátilová Věra, tel.: 739 036 036 (od 08:00 hod. do 18:00 hod.), e-mail: navratilova@reko-sro.cz (zaslání životopisu s průvodním dopisem) nebo osobně.

Název společnosti:
REKO s.r.o.
Telefon:
739 036 036 (od 08:0
Odpovědná osoba:
Věra Navrátilová
Reference:
67047792