Správce webu - IT analytik / správkyně webu - IT analytička Červený Kostelec

Plat:
20000 - 30000 Kč
Město:
Červený Kostelec
Okres:
Náchod
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Společnost EURONA s.r.o., český výrobce tělové a bytové kosmetiky, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: správce/správkyně webu - IT analytik/analytička.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned.

Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: administrace webu, nahrávání produktů, textů atd.; tvorba directmailů a ostatních notifikačních upozornění; správa sociálních médií, vyhodnocování kampaní / příspěvků; podíl na tvorbě akcí, textů, korektur a zadání pro grafiky; podíl pro IT v rámci interní technické podpory.

Požadavky: výborná znalost českého jazyka, výborná znalost práce na PC, tah na branku, odpovědnost, zkušenosti v oblasti správy soc. sítí, webových stránek atd.

Zaměstnavatel nabízí: možnost finančního růstu, stravenky 100 Kč/den po zkušební době, příspěvek na penzijní / životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Jiné

Název společnosti:
EURONA s.r.o.
Odpovědná osoba:
Aneta Nývltová
Reference:
67047860