Učitel odborného výcviku oboru Tesař Chroustovice

Plat:
35000 - 40000 Kč
Město:
Chroustovice
Okres:
Chrudim
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Místo výkonu práce: Chroustovice

Požadujeme: vzdělání v oboru Tesař

Pracovní náplň: výuka odborného výcviku , včetně zakázkové činnosti

Strukturovaný životopis zasílejte na email: jbalek@chroustovice.cz, pro osobní pohovor budete kontaktováni

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 40 dní dovolené, závodní stravování 40 Kč/oběd, příspěvek na rekreaci, rehabilitaci, či penzijní připojištění, pravidelné roční odměňování, 40 dnů dovolené + 12 dnů studijního volna

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Název společnosti:
Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1
Telefon:
469 674 447
Odpovědná osoba:
Jaroslav Bálek
Reference:
66956253