Pomocný kuchař/ka Chroustovice

Plat:
21720 Kč
Město:
Chroustovice
Okres:
Chrudim
Počet míst:
1
Hodin týdně:
39

Popis pozice

Místo výkonu práce: Chroustovice

Požadujeme: pečlivost, odpovědnost, komunikativnost, samostatnost; zkušenost v oboru výhodou

Pracovní náplň:pomocné práce při výrobě teplých jídel,příprava surovin k jejich zpracování a další pomocné práce v kuchyni spojené s výrobou jídel, pomocný/á kuchař/ka úzce spolupracuje v dané směně s kuchařem a učiteli odborného výcviku.

Pracovní doba: po - pá ranní 5:00 - 14:00 hod, po - pá odpolední 10:30 - 19:00 hod

Strukturovaný životopis zasílejte na email: jbalek@chroustovice.cz, pro osobní pohovor budete kontaktováni.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Název společnosti:
Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1
Telefon:
469 674 447
Odpovědná osoba:
Jaroslav Bálek
Reference:
67047662