Číšník/číšnice v chráněné kavárně Modrý domeček Řevnice

Plat:
9450 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Řevnice
Okres:
Praha-západ
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

POZICE POUZE PRO OZP.

Nabízíme:

" Zajímavou práci v zavedené kavárně

" Pracovní úvazek min 0,5 s možností postupného navýšení

" Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové ohodnocení: základní plat úvazek 0,5 - 8.100 Kč/měs.

Požadujeme:

" Schopnost pracovat min. 4 hodiny denně

" Nadšení a motivace k práci, dobrá schopnost učení

" Dobrá fyzická kondice a předpoklady pro práci ve stoje a při chůzi

" Trpělivost, pečlivost

" Dodržování hygienických předpisů

" Schopnost zadávání objednávek do pokladny

" Dobré komunikační schopnosti

Náplň práce:

Odnášení objednávek ke stolům zákazníků, odnášení nádobí, přijímaní objednávek od hostů a jejich písemné zaznamenávání, zadávání do počítače, ideálně přijímání peněz.

Nabízíme: Výkonnostní odměny, vzdělávání

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na marcela@spoleknaruc.cz, telefonicky Po - pá 8.00 - 15.00 hod. - tel. 602 603 257.

Název společnosti:
Náruč, z.s.
Telefon:
602603257
Odpovědná osoba:
Ing. Marcela Součková
Reference:
66792433