Řidiči autobusu Rakovník

Plat:
47000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Rakovník
Okres:
Rakovník
Počet míst:
5
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme:

" Řidičské oprávnění sk. D

" Profesní průkaz sk. D

" Morální bezúhonnost

" Spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, odpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Praxe výhodou.

Nabízíme:

" Průměrnou mzdu 47 000 Kč

" Tuzemské stravné ke mzdě ve výši cca 4 000 Kč měsíčně

" 5 týdnů dovolené

" Zázemí v nadnárodní společnosti s dobrou platební morálkou

" Pomůžeme vám získat požadované doklady a umožníme vám postupně získat praxi v řízení

Pracovní pozice je vhodná i pro nové zájemce o profesi řidiče autobusu (rekvalifikace).

Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 602535289 (Po-Pá, 8:00-14:00 hod.) nebo e-mailem martin.koksal@transdev.com

Název společnosti:
Transdev Střední Čechy s.r.o.
Telefon:
602535289
Odpovědná osoba:
Martin Kokšal
Reference:
67047264