Učitel/ka - mistr pro 3. letý učební obor elektrikář - silnoproud, elektromechanik pro zařízení a přístroje Nymburk

Plat:
31500 - 37000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Nymburk
Okres:
Nymburk
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme: vyučení či maturita v oboru; výhodou osvědčení DPS (učitelství odborného výcviku) - lze doplnit při zaměstnání.

Nabízíme: zázemí a zaměstnanecké výhody , 40 dní dovolené, stravování veýběrem ze 4 druhů jídel;

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Kontaktujte nás e-mailem: zychova@copnb.cz, telefonicky v době od 7:00 - 14:00 hod. na tel. 734 575 892 nebo osobně.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804
Telefon:
734 575 892
Odpovědná osoba:
Adéla Veselá
Reference:
67047301