Účetní Červený Kostelec

Plat:
32000 - 39000 Kč
Město:
Červený Kostelec
Okres:
Náchod
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Co Vás čeká: zajištění účetních operací (faktury přijaté, vydané, pohledávky, závazky, majetek, skladové účtování apod.), evidence majetku, spolupráce s controllingem, příprava účetní závěrky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: přiměřená znalost daňové problematiky, základní znalost angličtiny.

Výhodou bude, pokud budete umět: zkušenost se závěrkovými operacemi, zkušenost s přípravou podkladů pro audit.

Co Vám můžeme nabídnout: příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, zajištění stravování na pracovišti - zdravá strava i běžné obědy, občerstvovací automaty.

Požadavky na uchazeče

Ekonomika - jiné

Název společnosti:
BATIST Medical a.s.
Telefon:
491 413 315
Odpovědná osoba:
Ivana Lukášová
Reference:
67035473