Prodavači potravinářského zboží Cheb

Plat:
19500 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Cheb
Okres:
Cheb
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM (OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ) !!! Místo výkonu práce: Svobody 73/28, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 30 hod/týdně. Mzdové ohodnocení: 19.500,- Kč (při plném úvazku). Pracovní doba: směnný pracovní provoz, ranní x odpolední směna (v rozmezí 8:00-17:00 h). Požadujeme: minimálně základní vzdělání, praxe výhodou (není podmínkou). Nabízíme: podnikové stravování, možnost ubytování v centru města v místě výkonu práce. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).

Název společnosti:
EKVITA DKM, s.r.o.
Telefon:
603279388
Odpovědná osoba:
Alena Uldrichová
Reference:
66940575