Pracovník řízení stavebních projektů města (M/Ž) Třebíč

Plat:
40000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Třebíč
Okres:
Třebíč
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Komplexní zajištění investičních akcí města, zejména:

" příprava, realizace a vyhodnocení investičních akcí města (tj. řízení svěřené stavby z pohledu investora),

" koordinace dodavatelů, stavební dozor, přebírání prací,

" příprava výběrových řízení na dodavatele prací.

" praxe v oboru výhodou,

znalost v oblasti přípravy a realizace staveb,

znalost problematiky stavebních dokumentací a stavebních rozpočtů,

základní orientace v oblasti ekonomiky staveb,

základní orientace v technických předpisech, týkajících se přípravy a realizace staveb,

základní orientace v zákoně o obcích, stavebním zákoně, v zákoně o zadávání veřejných zakázek,

" Pravděpodobný nástup dle dohody,

" místo výkonu práce Třebíč,

" pracovní poměr na dobu neurčitou,

" až 11. platová třída dle aktuálního nařízení vlády; výše dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe,

" možnost nadtarifních a mimořádných složek platu,

" trvalou podporu profesního a osobního růstu, podporu při zapracování,

" vstřícné pracovní podmínky, 25 dní dovolené a pestrý benefitní program,

" komunikativní a kooperativní pracovní tým,

" perspektivní pracovní pozici, zázemí stabilní organizace,

" každodenní možnost praktického uplatnění znalostí a zkušeností z oblasti přípravy a řízení staveb nebo možnost získání této praxe z pohledu investora.

Zaměstnanecké výhody:

pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, stravné, benefitní program, práce z domu, notebook, mobilní telefon, finanční odměny při životním a pracovním výročí atd.

Název společnosti:
Město Třebíč
Telefon:
568 896 140
Odpovědná osoba:
Pavel Kraus
Reference:
67047420