Zdravotní sestra Samopše

Plat:
37000 Kč
Město:
Samopše
Okres:
Kutná Hora
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

mzda + přípatky za svátky, noční.

Náplň práce

Poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodin

Požadujeme:

SŠ s maturitou - obor zdravotní sestra; trestní bezúhonnost, komunikativnost, flexibilitu, schopnost týmové práce; výhodou program cygnus

Nabízíme :

podporu osobního rozvoje - zvyšování či prohlubování kvalifikace ; možnost stravování v zařízení; 5 týdnů dovolené

První kontakt e-mailem: info@ddpsamopse.cz, telefonicky 8 - 15 h

Název společnosti:
Člověk zpět k člověku, z.s.
Telefon:
314 314 585
Odpovědná osoba:
Věra Kalašová
Reference:
66901365