Recepční Žatec

Plat:
20000 - 25000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Žatec
Okres:
Louny
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme znalost anglického jazyka na komunikační úrovni slovem i písmem. Znalost MS a Outlook. Slušné a příjemné vystupování při jednání s klienty a obchodními partnery. Samostatnost a schopnost řešit nečekané situace. Součástí nabízené pozice je i komunikace s rezervačními portály a obchodními partnery. Ubytovávání/odbavování hostů a s tím spojené administrativní úkony, fakturace, příjem rezervací, částečný dohled nad chodem hotelu. Práce s interním systémem ABX. Dvousměnný provoz - ranní a odpolední, včetně víkendů.

Klidné pracovní prostředí, malý počet zaměstnanců.

kontakt: osobně na uvedené adrese

emailem: recepce@zlaty-lev.cz, telefonicky na č. 776348000 denně od 9,00 do 19,00 hod.

Název společnosti:
MATTHAN IMMO spol. s r.o.
Telefon:
776348000
Odpovědná osoba:
Štěpánka Stibůrková
Reference:
67025374