Slévárenský dělník Kopřivnice

Plat:
23000 - 25000 Kč
Město:
Kopřivnice
Okres:
Nový Jičín
Počet míst:
3
Hodin týdně:
38

Popis pozice

z: 17.4.2024

- PP na dobu určitou do 31.10.2024 s možností dalšího prodloužení

Náplň práce: vizuální kontrola a oprava s ručním dobrušováním odlitků, rovnání odlitků

Požadavky: praxe v automomotive výhodou, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti, řádná docházka

Zaměstnanecké výhody:

stravenky, 5 týdnů dovolené, příplatek za odpolední směnu, bonus za docházku, bonus za kvalitu práce, benefity dle vnitřního předpisu, benefit na kafeterii, profesní růst, náborový příspěvek 10 000,- Kč

Kontaktní osoba: Miroslava Koblížková, pondělí až pátek 8:00 - 14:00 hod. 556 806 215, 724 110 915, e-mail: m.koblizkova@cirexfoundry.com

Název společnosti:
CIREX CZ s.r.o.
Telefon:
556 806 215, 724 110
Odpovědná osoba:
Miroslava Koblížková
Reference:
67046841