Cukrář - cukrářka Špindlerův Mlýn

Plat:
27000 - 30000 Kč
Město:
Špindlerův Mlýn
Okres:
Trutnov
Počet míst:
1

Popis pozice

Náplň práce:

- hlavní úkolem pro Vás bude příprava lahodných cukrářských výrobků pro naše bufetové snídaně a večeře.

- svoji kreativitu budete moci uplatnit při tvorbě delikátních dezertů, které jsou součástí naší nabídky v a la carte restaurace.

- tato pozice vyžaduje úzkou spolupráci se šéfkuchařem a s ostatními kolegy, kdy společně přinášíte nové nápady pro vylepšení receptur a tvorbu nových dezertů.

- důležitým prvkem práce je dodržování technologických postupů a zásad bezpečnosti potravin.

Požadujeme:

- vzdělání v oboru nebo praxi v oboru

- spolehlivost a flexibilitu

- zájem o obor a lásku k cukrařině

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr nebo sezónní brigádu

- ubytování ZDARMA a zvýhodněné stravování

- práce na směny

- příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce

- systém zaměstnaneckých benefitů

Zaměstnanecké výhody: možnost turnusových směn, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí.

Název společnosti:
CPI Hotels, a.s.
Telefon:
770 148 748
Odpovědná osoba:
Martina Marešová
Reference:
67046844