Barman - barmanka Špindlerův Mlýn

Plat:
26000 - 30000 Kč
Město:
Špindlerův Mlýn
Okres:
Trutnov
Počet míst:
1

Popis pozice

BARMAN - BARMANKA

Náplň práce:

- obsluha a zajištění provozu baru

- aktivní komunikace s hosty

- práce s pokladnou, péče o svěřený inventář, udržování baru v čistotě

Požadujeme:

- vzdělání v oboru nebo praxi v oboru

- orientaci v oboru včetně znalosti přípravy koktejlů a baristiky

- znalost gastronomických standardů, barmanský kurz výhodou

- základy NJ nebo AJ

- spolehlivost a flexibilitu

- schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a komunikativnost

Nabízíme:

- práce na směny

- HPP nebo sezónní brigáda

- bezplatné ubytování, stravování za zvýhodněnou směnu

- systém zaměstnaneckých benefitů

- příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce

Zaměstnanecké výhody: ubytování pro zaměstnance zdarma, stravování za zvýhodněnou cenu, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí, systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, stravování za zvýhodněnou cenu, bezplatné ubytování, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce), příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce

Název společnosti:
CPI Hotels, a.s.
Telefon:
770 148 748
Odpovědná osoba:
Martina Marešová
Reference:
67046744