Číšníci a servírky Děčín

Plat:
31000 Kč
Město:
Děčín
Okres:
Děčín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

[] Místo výkonu práce: Duchcovská č.p. 827/6

Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned.

Požadavky:

- praxe v oboru

- schopnost a ochota poskytnout excelentní servis zákazníkovi gastronomického komplexu

- komunikace se zákazníkem na vysoké úrovni

- znalost cizího jazyka výhodou

- charakter pro týmovou spolupráci

- odolnost vůči případným stresovým situacím

- práce s pokladním systémem - objednávky a účtování (zkušenost výhodou)

- práce se stálým i měnícím se jídelním lístkem

- ochota rozšiřovat svoje znalosti a dovednosti v oblasti přípravy a složení nápojů pokrmů a pro komunikaci se zákazníkem

- ochota rozšiřovat svoje znalosti v oblasti charakteristiky nabízených pokrmů, vín a různých nápojů

- pečlivost a loajalita

Nabízíme:

- měsíční osobní hodnocení spojené s odměnami

- profesionální školení během provozu (příprava a servis nápojů, vína a pokrmů)

- práce v moderním prostředí

- stabilní zaměstnání

- možnost kariérního růstu i v budoucích projektech společnosti

Kontaktní osoby: Dominika Janáková, Michael Gabčo, David Huňa, tel.412152811, e-mail: info@livecentrum.cz

Název společnosti:
ARMEX GLOBAL a.s.
Telefon:
412 152 811
Odpovědná osoba:
Dominika Janáková
Reference:
67027688