Optometrista/optometristka Česká Kamenice

Plat:
30000 Kč
Město:
Česká Kamenice
Okres:
Děčín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Místo výkonu práce:

Náměstí 28. října, 407 21 Česká Kamenice

Náplň práce

• stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot

• doporučení vhodné korekční pomůcky

• vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad

• aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol

• poradenství zákazníkům s výběrem brýlí

• nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných pomůcek

• administrativa spojená s chodem optiky

Požadavky

• VŠ vzdělání v oboru optometrie

• komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování

• schopnost dobře plánovat a organizovat svoji práci

• máte zkušenosti s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme)

• řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)

• znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:

• motivující platové ohodnocení

• prohloubení či získání praxe v oboru díky vzdělávací akademii

• měsíční odměny za pracovní výkony

• služební automobil, mobilní telefon, notebook

• zvýhodněné ceny na naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší

• týden dovolené navíc

Kontakt: Martina Kühnel, e-mail: personalni@orangeoptik.cz

Název společnosti:
ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.
Odpovědná osoba:
Martina Kühnel
Reference:
66959269