HR koordinátor/ka s německým jazykem České Budějovice

Plat:
25000 - 30000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Hledáme posilu do naší kanceláře v Českých Budějovicích na pozici HR koordinátor/ka

Náplň práce:

- koordinace projektu v oblasti lidských zdrojů

- nábor a výběr spolupracovníků pro danou zakázku

- komunikace se spolupracovníky v ČJ

- jednání s německými klienty v NJ

- akvizice nových klientů

- podklady pro fakturaci

- občasné služební cesty do Německa

Požadujeme

- ukončená SŠ/VŠ, možno absolvent

- německý jazyk aktivně slovem i písmem

- dobrou znalost práce na PC (MS OFFICE)

- zkušenosti v oblasti obchodu a náboru zaměstnanců výhodou

- samostatnost, spolehlivost, férové jednání

- řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič

Nabízíme

- práci na HPP v centru Českých Budějovic

- fixní plat a variabilní prémiovou složku

- příspěvek na penzijní připojištění

- sick days ročně

- hodiny německého jazyka

- služební telefon

- nástup od 1.5.2024 nebo dle dohody

V případě zájmu volejte na tel: 773 220 807 nebo zašlete své CV na: dolezalova@bohemiaworks.cz

Název společnosti:
Bohemia Works Montagen Management s.r.o.
Telefon:
773 220 807
Odpovědná osoba:
Klára Doležalová
Reference:
67046967