Pracovník/pracovnice internetového obchodu Frýdek-Místek

Plat:
20000 Kč
Město:
Frýdek-Místek
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

z:17/4/2024 a:29/4/2024

Náplň práce:

- zpracování objednávek

- komunikace se zákazníky (telefonicky, e-mailem)

- obsluha kasy, kontrola průvodních dokladů, zpracování podkladů pro účetnictví

- expedování zásilek

- tvorba textů prodávaného sortimentu

- vyřizování reklamací

- základy grafiky, práce s informačními a komunikačními technologiemi (sociální sítě, e-mailový klient, Windows 10, Abra Gen), obecný marketing.

Požadujeme:

- počítačovou a numerickou způsobilost

- ekonomické a právní povědomí

- jazykovou způsobilost v češtině

- psychologie prodeje, odolnost vůči stresu, schopnost konstruktivního řešení, schopnost učit se novým věcem, proaktivní přístup, pečlivost, zodpovědnost

- předložení výpisu z RT.

Výhodou:

- znalost anglického jazyka, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- stravenkový paušál, příspěvěk na penzijní připojištění, zaměstnanecká sleva na prodávaný sortiment, možnost zapůjčení firemního vozu

- flexibilní pracovní dobu.

Kontakt emailem.

Název společnosti:
SIMON FM s.r.o.
Odpovědná osoba:
Zuzana Moždziaková
Reference:
67047085