Montážní a manipulační dělníci - vyhrazeno pro OZP Třebíč

Plat:
9450 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Třebíč
Okres:
Třebíč
Počet míst:
11
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Požadavky:

- hledáme především uchazeče, kteří se rádi naučí novým věcem

- schopnost pracovat systematicky, pečlivost, zručnost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce:

- kompletace, polepování a balení zboží dle návodů a instrukcí vedoucího

Nabízíme:

- přátelský kolektiv, kde se nebudete bát na cokoliv zeptat

- 5 týdnů dovolené

- směnný režim: 6:00 - 10:00/10:00 - 14:00 hod

- práci ve zkráceném úvazku, 20 hodin/týden, v Třebíči

- práci pro osoby OZP

Název společnosti:
Filipa, a.s.
Telefon:
702 119 254 (8:00 -
Odpovědná osoba:
Marie Kornelaková
Reference:
67047049