Úklid - určeno pro OZP Olomouc

Plat:
6350 - 19000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
2
Hodin týdně:
10

Popis pozice

Nástup ihned.

Úvazek: 10 hodin týdně (úvazek 0,25), 15 nebo 20 hodin týdně (úvazek 0,5).

Nabízíme: příležitost osobám se zdravotním postižením. Na naši pobočku v Olomouci aktuálně přijmeme pracovníka/ci na pravidelný úklid. Práce je určena osobám se zdravotním postižením (OZP). Náplň práce: denní úklid učeben a společných prostor dle harmonogramu, běžný úklid pro zachování příjemného prostředí pobočky, utírání ploch stolů, nábytku, výnos odpadků apod.. Požadujeme: spolehlivost a pravidelnost úklidu, pečlivé a zodpovědné plnění úkolů, samostatnost, vlastní iniciativu a smysl pro pořádek, zájem pro dlouhodobou spolupráci.

V případě zájmu zasílat životopisy a informace uchazeče na email prilezitost@skolapopulo.cz

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na ošetření oděvu, pitný režim, zvýhodněné ceny doučování nebo jazykového kurzu

První kontakt možný telefonicky v pracovní dny v čase mezi 8:00 - 16:30 nebo e-mailem.

Název společnosti:
Doučování ETIAM, s.r.o.
Telefon:
+420739699069
Odpovědná osoba:
Jana Ulbrichová
Reference:
67024779