Obchodní zástupce, administrativa Chrudim

Plat:
190 Kč
Město:
Chrudim
Okres:
Chrudim
Počet míst:
1
Hodin týdně:
4

Popis pozice

Místo výkonu práce: Chrudim

Náplň práce:

Telefonický kontakt s potenciálními zákazníky, vystavování faktur, příjem objednávek, zpracování příchozích objednávek, řešení poptávek, komunikace s dopravci a další agenda související s činností firmy – vyzvedávání objednávek, převoz zboží, příprava balíků apod.

Požadujeme:

- zkrácený úvazek či brigádně

- velký důraz na pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

- řidičský průkaz sk. B

VÝHODOU JE ODPOVÍDAJÍCÍ ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA v písemné, ale i mluvené formě.

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení

- práci v čistém a moderně zařízeném prostředí

Mzda orientační. Konkrétní podmínky budou dohodnuty až při případné spolupráci.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Název společnosti:
Gama Hard s.r.o.
Telefon:
727 945 520
Odpovědná osoba:
Iveta Musilová
Reference:
67046382