Vrárný/á Příbram

Plat:
9450 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Příbram
Okres:
Příbram
Počet míst:
3
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Pozice: vrátný/á

Místo pro OZP - zkrácený pracovní úvazek 20 hod./týd.

Kontakt:Vaněrová Andrea, Barvová Hana tel.: 605599731, e-mail: personalmmsec@seznam.cz

Prosíme zájemce, aby nechodili na místo pracoviště (kontaktní osoba se tam nenachází)

Prvotní kontakt je nutný telefonicky (8:00-15:00, ÚT 8:00-13:00) nebo emailem.

Přijmeme vrátné na částečný úvazek pro ostrahu na vrátnici. Kontrola vstupu a výstupu , evidence vozidel, osob a návštěv, občasná pochůzková činnost. Fyzicky nenáročná práce.

Práce je vyhrazena jen pro OZP, 4 hod./den.

Požadujeme:

OZP ID

Věk min. 18Let.

Spolehlivost, dochvilnost,pečlivost, profesionální a příjemné vystupování.

Čistý Výpis z Rejstříku trestů.

Praxe a Certifikát vrátného není podmínkou(zaškolíme).

Zaměstnanecké výhody:

Individuální plánování směn.

Individuální přístup ke každému zaměstnanci.

Nástup možný ihned. Mzda: 9 450,- Kč

Místo výkonu práce: M&M Object Security s.r.o.- Obecnická PB, Obecnická č.p. 286, Příbram I

Název společnosti:
M&M Object Security s.r.o.
Telefon:
605 599 731
Odpovědná osoba:
Andrea Vaněrová
Reference:
67003366