Prodejce/prodejkyně nových vozů Kia v Trutnově Trutnov

Plat:
40000 - 60000 Kč
Město:
Trutnov
Okres:
Trutnov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

POŽADUJEME :

- vzdělání maturitní nebo vysokoškolské

- praxe v obchodu, bankovnictví nebo pojišťovnictví vítána

- reprezentativní, komunikativní a silné prozákaznické vystupování

- profesionální přístup k pracovním povinnostem

- řidičské oprávnění sk. B

- dobrá úroveň práce s PC

- autobyznys jako koníček

NABÍZÍME :

- pracovní poměr na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou

- 23 dní dovolené

- stravenky ve výši 90 Kč/den

- zaměstnanecké slevy na zboží a služby společnosti

- služební vůz i pro soukromé účely

- částečně hrazená sportkarta

- zázemí společnosti s 30 lety praxe

- Relativně malý, ale ambiciózní kolektiv

Název společnosti:
OLFIN Car s.r.o.
Odpovědná osoba:
Eva Prokšová
Reference:
67045983