Mistr/vedoucí směny - pro OZP Slavičín

Plat:
17250 - 21750 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Slavičín
Okres:
Zlín
Počet míst:
2
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Do dílny ve Slavičíně hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici mistra/ vedoucího směny, který

bude mít na starosti vedení kolektivu cca 40-50 OZP zaměstnanců.

Náplní práce je dohled nad dělníky na dílně, plánování výroby, zadávání práce výrobním parťákům, pravidelná kontrola kvality a zadávání dat do výrobního systému. Dále požadujeme organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost a alespoň základní znalost práce na PC.

Nabízíme práci na úvazek 6 hodin denně se zajímavým systémem odměňování nad rámec pevné mzdy.

Životopisy zasílejte na e-mail kourilova@helpsoul.cz

Pozice je určená pouze pro osoby se zdravotním postižením.

Sleva na firemní výrobky, každé 2 odpracované hodiny placená 10 minutová přestávka

Název společnosti:
HelpSoul družstvo invalidů
Telefon:
734 387 462
Odpovědná osoba:
Lenka Kouřilová
Reference:
67045938