Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů Hůry

Plat:
13629 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Hůry
Okres:
České Budějovice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
25

Popis pozice

Práce je vyhrazena pro OZP.

Náplní práce: jednání s klienty, kontroly, zajišťování směn, nábor nových zaměstnanců, sjednávání nových zakázek, návoz zaměstnanců na pracoviště, služební cesty.

Bližší informace: 5 hod./den.

Další požadavky:samostatnost, spolehlivost, ochotu cestovat, pracovat i o víkendech; řidičský průkaz skupiny B, řízení osobních automobilů.

Nabízíme: k dispozici služební automobil, telefon.

Kontakt: POUZE telefonicky (8:00-15:00), nebo e-mailem, kontaktní osoba se na pracovišti nenachází.

Název společnosti:
VS Facility Agency s.r.o.
Telefon:
605 599 731
Odpovědná osoba:
Vaněrová, Barvová
Reference:
66945104