Vrátný/á Hůry

Plat:
9450 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Hůry
Okres:
České Budějovice
Počet míst:
2
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Místo je vyhrazené pro osoby se zdravotním postižením OZP ( I., II., III. stupeň invalidity).

Přijmeme vrátné na částečný úvazek 4 hod./den.

Fyzicky nenáročná práce. Občasné obchůzky v příjemném a klidném prostředí.

Pozn.: Od autobusové zastávky je cca 1 km pěšky na pracoviště (je zapotřebí mít vlastní auto, nebo možnost dostat se na pracoviště).

Požadujeme: příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost, věk min. 18 let; certifikát strážného není podmínkou; čistý trestní rejstřík.

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky (po-pá, 8:00-15:00) nebo e-mailem.

Název společnosti:
VS Facility Agency s.r.o.
Telefon:
605 599 731
Odpovědná osoba:
Vaněrová, Barvová
Reference:
66962273