Pomocní stavební a provozní elektrikáři Valašské Meziříčí

Plat:
118 Kč
Město:
Valašské Meziříčí
Okres:
Vsetín
Počet míst:
2

Popis pozice

POMOCNÍ STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI

Místo výkonu práce: převážně Valašské Meziříčí a okolí, území ČR.

Nástup možný ihned.

Vhodné pro absolventy oboru elektro, kovo nebo ze stavební profese.

Požadujeme: způsobilost podle vyhl. č. 50/78Sb. - § 4. Výhodou ŘP sk. B.

Náplň práce: pomocný stavební a provozní elektrikář rozvodných zařízení v průmyslových objektech.

Nabízíme: odměna dle dosažené kvalifikace a plnění výkonových norem. Stravné při pracovních cestách.

První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem: valmez@elektrokomplex.com

ov. 12.4.

Požadavky na uchazeče

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Název společnosti:
Vojtěch Šmýd
Telefon:
571622428
Reference:
66909540