Recepční Otrokovice

Plat:
164 - 171 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Otrokovice
Okres:
Zlín
Počet míst:
1

Popis pozice

Nástup možný IHNED

Obsluha recepce hotelu, vč. organizačních záležitostí týkajících se chodu hotelu, komunikační schopnosti, komunikace s hosty, požadujeme znalost anglického jazyka, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, práce vhodná pro absolventy. Pracovní doba denní, noční směny, dlouhý krátký týden. Příplatky za noční směny, sobota - neděle a práce ve státní svátek. Nástup možný ihned, práce v mladém kolektivu.

Příspěvek na stravování, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem,

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 7:00-15:30.

Název společnosti:
SMO a.s.
Telefon:
725426964
Odpovědná osoba:
Veronika Plandorová
Reference:
67045452