Řidič/řidička mezinárodní kamionové dopravy Světec

Plat:
50000 - 55000 Kč
Město:
Světec
Okres:
Teplice
Počet míst:
1

Popis pozice

Náplň práce:

Řidič tahače sklápěcího návěsu, po – pá, jezdí se převážně CZ, A, D, SK

Požadujeme:

Řidičský průkaz C, E, profesní průkaz, praxe v oboru min. 2 roky, časová flexibilita, spolehlivost, platné psychotesty.

Nabízíme: dobré platové podmínky, slušné jednání, firemní benefity, nové firemní zázemí, práce v dobrém kolektivu, stáří vozového parku dva roky, vozidla zn. Scania

Nástup možný ihned

V případě zájmu se hlašte telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Název společnosti:
MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic
Telefon:
736 511 320
Odpovědná osoba:
Daniel Bjaček
Reference:
66871262