Pečovatel - pečovatelka Dvůr Králové nad Labem

Plat:
27570 Kč
Město:
Dvůr Králové nad Labem
Okres:
Trutnov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

PEČOVATEL - PEČOVATELKA

Nabízíme volné pracovní místo pro pečovatelku-pečovatele na plný úvazek. Pracovní doba od 6 do 22 hodin, dle směn. Směny jsou osmihodinové

Požadavky:

- pracovitost a pozitivní vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením

- schopnost samostatně zvládat problémové situace

- schopnost sebereflexe a práce na svém profesním a lidském rozvoji

- aktivní řidič

Nabízíme: stravenky, odměny 2x ročně, podporu osobního a profesního růstu

Bližší podrobnosti k nabízené pozici na www.psdvurkralove.cz, v sekci aktuality.

Název společnosti:
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem
Telefon:
604212697
Odpovědná osoba:
Marcela Hauke
Reference:
66997840