Instruktor - instruktorka lyžování Špindlerův Mlýn

Plat:
40000 - 55000 Kč
Město:
Špindlerův Mlýn
Okres:
Trutnov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

INSTRUKTOR - INSTRUKTORKA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU

Požadujeme: lyžařské nebo snowboardové dovednosti, spolehlivost, komunikativnost, kladný vztah k dětem, znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme: práci v přátelské atmosféře, zajištěni licence, časově flexibilní práce nebo brigáda. Oblečení, půjčení vybavení zdarma. Nadprůměrné platové ohodnocení.

Pracovní doba: klidně každý den, pro ty co si chtějí vydělat, záleží na individuální domluvě

Typ úvazku: HPP, práce na zkrácený úvazek, brigáda

Odměna/plat: 40.000 - 55.000Kč/měsíčně, nebo dohodou

Další specifika práce: časově flexibilní práce, nástup možný ihned

Název společnosti:
Ing. Monika Ježková
Telefon:
605034467
Odpovědná osoba:
Monika Ježková
Reference:
67013229