Lesní dělník/dělnice

Plat:
18900 - 20000 Kč
Okres:
Náchod
Počet míst:
8
Hodin týdně:
15

Popis pozice

Pracovněprávní vztah na dobu neurčitou: pracovní poměr na plný či zkrácený pracovní úvazek nebo dohoda o pracovní činnosti (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 15 hod. týdně).

Náplň práce: práce v lese - sázení stromů, vyžínání, natírání stromků (vše mimo těžby).

Požadavky: nutný řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí po zaučení zajímavé výdělky.

Kontakt - paní Mádrová Lucie, tel.: + 420 704 708 809 (od 07:00 hod. do 15:30 hod.), e-mail: office.kejvalcorporation@gmail.com (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Náchodská 2109, Nové Město nad Metují v době od 07:00 hod. do 14:30 hod.

Místo výkonu práce: okres Náchod.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
KEJVAL Corporation - CZ, s.r.o.
Telefon:
+420 704 708 809 (od
Odpovědná osoba:
Lucie Mádrová
Reference:
635066