Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci Klecany

Plat:
21000 - 24000 Kč
Město:
Klecany
Okres:
Praha-východ
Počet míst:
7
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Místo pracoviště:

- V Honech 500, Klecany

Prvotní kontakt:

- e-mail: roman.kubrican@creditczech.cz

Upřesňující údaje:

- Náplň práce: příjem a výdej zboží, vychystávání zboží pomocí scanneru a nízkozdvižného, případně vysokozdvižného vozíku, balení, kompletování, etiketování zboží

- Požadavky: manuální zručnost, dobrá orientace ve velkých skladových prostorách, spolehlivost, samostatnost

Zaměstnanecké výhody:

- příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy

Název společnosti:
CREDIT CZECH s.r.o.
Telefon:
602660098
Odpovědná osoba:
Roman Kubričan
Reference:
989450