Prodavač/ka do obchodu s chovatelskými potřebami - brigáda Jihlava

Plat:
20000 - 25000 Kč
Město:
Jihlava
Okres:
Jihlava
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Hledáme nové kolegy na pozici prodavače do obchodu s chovatelskými potřebami Ráj pro zvířata (OC Březinova 144, Jihlava).

Pracovní doba:

PO-NE od 8:00-18:00 hod.

- v případě zkrácených úvazků lze dohodnout i směny odpolední či dopolední.

Hlavní podmínkou je vzdělání v oboru se zvířaty či vzdělání v oboru chovatelství, výhodou jsou různé kurzy a praxe, které s danými obory souvisí.

Prodejna je jednočlenná.

Náplň práce:

- příjem a prodej zboží

- péče o zvířata a prodejnu atd.

Očekáváme:

- příjemné vystupování

- odbornost, flexibilitu

- určitou fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav (žádné alergie atd.).

Je to práce vhodná i jako přivýdělek.

Finanční ohodnocení je 100- 130,-Kč/hod.+ různé bonusy.

První kontkat osobně nebo e-mailem.

Název společnosti:
Vše pro zvířata s.r.o.
Odpovědná osoba:
Jana Vašáková
Reference:
67044911