Uklízeč /ka - OZP Opava

Plat:
4000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Opava
Okres:
Opava
Počet míst:
1
Hodin týdně:
8

Popis pozice

KO: Ivana Černinová. Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 722 364 391, nebo na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Prosíme NECHODIT na pracoviště.

Požadujeme: pečlivost, spolehlivost a smyl pro pořádek.

Náplň práce: Úklid kanceláří, chodby a sociálních místností v prostoru administrativní budovy. Vhodné pro OZP.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti. Úvazek na 8 hodin týdně s pružnou pracovní dobou od 8.00 do 16.00 hod.

Nástup možný IHNED.

Název společnosti:
NIRAK RELAX s.r.o.
Telefon:
722 364 391
Odpovědná osoba:
Ivana Černínová
Reference:
66990242