Pracovník, pracovnice obchodu/ asistent-ka obchodu - export Hlučín

Plat:
23000 - 40000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Hlučín
Okres:
Opava
Počet míst:
1
Hodin týdně:
39

Popis pozice

KO: Slavík Oto, tel.: +420 602 756 800 - volejte od 7:00 do 16:00, e-mail: slavik@plasty-slavik.cz.

Požadujeme:

- AJ slovem a písmem

- komunikativnost, loajalita

- orientace ve výkresové dokumentaci,

- obchodní praxe v technickém oboru výhodou

Náplň práce:

Styk se zákazníky a péče o zákazníky, vedení evidence a obchodní dokumentace, komunikace se zákazníky, komunikace s výrobním oddělením, práce s informačním systémem, - podpora marketingu.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
SLAVÍK - Technické plasty s.r.o.
Odpovědná osoba:
Oto Slavík
Reference:
67015642